týranie zvieratOK!!

12. dubna 2008 v 18:53 |  týranie zvierat!!!!Len to nie!!
Upozornění:
Mám tady pár foteček týraných zvířat…není to hezký pohled, ale….je to potřeba…musíme vědět, co se děje! Jen prosím citlivější z vás, raději se na to nedívejte…..
Týrání zvířat je nejodpornější čin, s jakým jsem se kdy setkala. Lidé, kteří si vylévají svůj vztek, mindráky či co, na jakémkoliv tvoru jsou odporní slaboši. Na nebohá zvířátka si dovolí, protože se prostě nemůžou bránit! Je to hnus a netuším, jak se k takové odpornosti může někdo snížit.
Těmhle lidem bych udělala to samé! Ať si zkusí být namačkáni s padesáti dalšími v kontejneru, trpět dehydratací a hladem! Stát jenom díky tomu, že se na mě tiskne 50 těl, nemoci dýchat….
Ubohá zvířata!
Můj osobní názor zní: lidé, kteří týrají němé tváře, jsou bezcitní tyrani! To se týká i pašování ohrožených druhů! Vždyť oni jsou schopni narvat papoušky do flašek! Fuj! A co testování léků a vůbec všeho na zvířatech? Nepřipomíná vám to doktora Mengeleho?
Zvířata jsou obyvatelé Země, jako my. Nezabírají snad tolik prostoru, abychom je museli střílet a vyhlazovat! A pokud vážně musí mít nějaká nafoukaná fiflena kožich z bílého tygra, ať si pořídí napodobeninu! Máme docela dost vyspělé technické prostředky…a konec konců, nemusí o tom nikdo ani vědět!
Dneska je to vážně horší, než někde v pravěku! Lidé sice nosili kůži, ale zvířata zabíjeli z nutnosti, pro potravu! Ne ze zábavy!!! Hrůza!
Občas na veřejnost probleskne zpráva o týrání…a co děláme? NIC! Vůbec nic! Možná se deset minut tváříme zděšeně, citlivějším z nás se zdají hrůzostrašné sny…ale co? NIC!
Uznávám však, že my, obyčejní obyvatelé nemáme moc šancí něco změnit. Ale co vláda? Co organizace na ochranu zvířat? Od toho tady jsou!
Tak nečekejte, nebavte se, nezaobírejte se prkotinami! JEDNEJTE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sisa(SB) sisa(SB) | Web | 13. dubna 2008 v 13:33 | Reagovat

chudatkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2 RedBull RedBull | E-mail | 21. května 2009 v 14:16 | Reagovat

Boze :-(:-(:-( ja aisk zalozim nejaku ligu:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama